Note to self

Note to self

msw_notetoself

Ja om någon annan känner för att visa upp sin dag då så kan ni kika in på hur det funkar här
Jag och M lägger upp våra bilder på Bildrutor.se bara vi kommer ihåg att fota då ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

4 Responses »

  1. TACK! Kan du inte smsa mig också så jag inte glömmer! Haha.. för det gör jag – garanterat.

    Jomenvisst skulle jag kunna det om jag bara hade ditt nummer… och så ska jag ju komma ihåg det på lördag också.
  2. Vilken söt lite lapp du har ”antecknat” på :)
    Kollade in er fotoblogg och den var verkligen jättefin! Hjärtat av frost, is eller snö (vad det nu var) var otroligt fin! Har försökt att plåta Stockholm från samma håll som er, men den bilden blev inte alls lika bra :shock:

    Ja jag tyckte allt den var lite rolig… Det finns hela block för allt man ska komma ihåg. Men virituella lappar passar mig bättre.

    Vi båda tackar och bockar. Bilderna på Stockholm uppifrån söder är M bäst på. Fast jag är rätt nöjd med mina bilder också. Vet att det var galet svårt, första gången jag nattfotograferadde var det dessutom.

  3. Rolig grej! Jag trodde först det var någon ny jobbig motionsform: E-fit. Kanske för att jag ska träffa en kompis efter jobbet som funderar på att ta över en bailine-salong där man fäster elplattor på kunderna och ger dem stötar. Jag ska föreslå henne det namnet. E-fit. Eller El-Fit?
    Lycka till med ert knäppande på lördag – ska bli kul att se resultatet.

    El-fit … Låter läskigt… Fast jag fick ju det när jag gick i sjukterrapi för en galet ond rygg för en massa år sedan. Jag var visst lite galen som alltid drog upp den på max… och jag är absolut ingen självplågare.
  4. Snygg lapp! :)
    Ja, men vad bra! Jag tänkte faktiskt härom dagen på att det var länge sedan jag gjorde någon EFIT och skulle kolla upp när nästa EFIT-dag var, men nu hade jag lyckats glömma det – innan jag såg det hos dig.
    Lördag alltså – dags att ladda kameran. :)
    Kram!

    Japp dags att ladda kameran…
    Fast det gjorde vi förra helgen, så den är redo

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>